Lajme

11 February 2019

Nicole Scherzinger përfundon lidhjen me tenistin e njohur, arsyeja…xhelozia

Nicole Scherzinger është vetëm përsëri, sipas raportimeve të mediave të huaja.

Këngëtarja 40-vjeçare thuhet se ka përfunduar javën e kaluar lidhjen me tenistin bullgar Grigor Dimitrov dhe arsyeja ka qenë xhelozia e Nicole ndaj Maria Sharapova (ish e dashura Grigor).

Ish-futbollisti Jamie Rednapp, sapo mësoi se ajo ishte përsëri e lirë, e ftoi atë në një takim nëpërmjet miqve të ndërsjellë, por ajo refuzoi thirrjen dhe tha se nuk ishte ende gati për një marrëdhënie të re.
45 vjeçari u refuzua nga këngëtarja e duket se arsyeja është fokusi i saj për karrierën dhe veten.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com