Lajme

05 October 2017

Një bukuroshe si Xhesika Berberi…

Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi janë dy prej femrave më atraktive shqiptare. Së fundmi, bukuroshet shfaqen joshëse në veshje sportive, duke u bërë të duken mjaft të bukura.

Xhesika vazhdon të jetë ‘single’, dhe vazhdimisht poston imazhet atraktive në Instagram. Ajo ka realizuar një foto në trotuar e shtrirë, gjë që rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve. Nuk kanë munguar as foto të tjera sensuale që e shfaqin atë në mënyrë të përkryer.

Shpesh është krahasuar me Gigi Hadid, një nga modelet më të shtrenjta në botë.

@adroladushi ????

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

@flicka_elisa

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

Un post condiviso da Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com