Lajme

14 February 2018

Një ditëlindje para kohe dhe jo si gjithë të tjerat ajo e Paris Hilton

Paris Hilton ka vendosur të festojë para kohe ditëlindjen e saj dhe party që ajo ka organizuar ka qenë një “çmenduri” e vërtetë.

Trashëgimtarja dhe modelja e pasur zgjodhi Brazilin si qytetin ku mblidhej së bashku me shoqërinë e saj. Puthje, kërcime, alkool dhe në fund një tortë gjigante për të festuar sa më bukur 36-vjetorin e saj.

Ajo ka postuar disa foto nga mbrëmja e saj e çmendur ndërkohë që mijëra ndjekës kanë shprehur urimet e tyre.

Such a gorgeous birthday cake at my birthday party at @PoshClubOficial!??????? #BirthdayGirl

Un post condiviso da Paris Hilton (@parishilton) in data:

Epic night performing at @PoshClubOficial! ???? #BirthdayGirl

Un post condiviso da Paris Hilton (@parishilton) in data:

#Killingit in #Brazil. ????? #PartyPrincess ?

Un post condiviso da Paris Hilton (@parishilton) in data:

Celebrating my Birthday in #Brazil with my love✨????✨

Un post condiviso da Paris Hilton (@parishilton) in data:

#BirthdayKiss ????

Un post condiviso da Paris Hilton (@parishilton) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com