Lajme

31 May 2018

Një modele bukuroshe si Jessica Bush ka disa dëshira….

Jessica Buch ka fituar kurorën e miss-it në moshën 15-vjeçare dhe menjëherë pas kësaj dyert e saj të suksesit janë hapur. Ajo ka filluar të modelojë në Miami, New York dhe Los Anxhelos.
Fytyrën e saj të mrekullueshme e kemi parë në fushatat e rëndësishme të “Covergirl”, “Sephora”, “Mac”. Ajo numëron një numër të madh ndjekësish në rrjetet sociale.

What is life? 🤷🏻‍♀️ #tb

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:

Jessica ka dhënë së fundmi një intervistë për “Maxim” ku ka zbuluar mjaft gjëra të pathëna nga jeta e saj.

My fav new glasses @yhflosangeles 🤓

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:


E pyetur se çfarë e tërheq tek një mashkull ajo u shpreh se i pëlqejnë djemtë e këndshëm , pak qesharakë dhe të ëmbël. Nuk i pëlqen kur dikush ende pa e njohur fillon dhe flet për të pasmet ose gjoksin e saj me një gjuhë aspak normale. Në momentin që Buch i pëlqen dikush ajo menjëherë shfaqet më miqësore, bëhet më e interesuar.

Chillen 🌞 @curtisblair

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:

Show me its real 💫

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:


Kur del pas dushit me peshqirin e saj në kokë dhe vetëm me të brendshme ajo ndihet mjaft sexy.

Hey what's up hello world 👋🏼

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:


Jessica nuk e mohon faktin se i pëlqen së tepërmi të ekspozojë trupin e saj në rrjetet sociale sepse ajo punon shumë për të pasur linja perfekte trupore, kujdeset të hajë sa më shëndetshëm dhe njëkohësisht pretendon se është tejet natyrale.

Swim campaign in Dominican Republic. Throwback dreams ✨🌞🐬

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:


Buch preferon që në dhomën e gjumit të zhvillojë bisedat më sekrete sepse aty ndihet më private dhe e sigurt.

When I wake up and bae isn't next to me 😒👿

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:

Me siguri jeni duke pyetur për fantazinë e saj më të çmendur dhe për Jessicën është një ditë në ishull e shtrirë në rërën e ngrohtë por me askënd tjetër përeth. Ndërsa kënaqësia e ndaluar për të është pica.

🌞💦💧

Un post condiviso da Jessica Buch (@jbuch) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com