Lajme

13 April 2018

Një muaj me Sian, ja lumturia e familjes së Amit dhe Ermalit

Ditët plot gëzim të Amit dhe Ermal Mamaqit mbushen nga dy bekimet e mëdha në jetën e tyre, Joeli dhe vogëlushja Sia. Normalisht në çdo shtëpi fëmijës më të vogël i kushtohet disi më shumë vëmendje dhe tani Sia ka rrëmbyer gjithë vëmendjen në familje.

Këtë gjë e tregon fare qartë torta e personalizuar e përgatitur për 1 mujorin e lindjes, e gjitha në ngjyrë rozë dhe me një stil tipik princeshash. “Një muaj me Sian”, shkruan Ami bashkëngjitur fotos së tortes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com