Lajme

03 April 2017

Një nga reperat shqiptar mban këto gjëra në sirtar

|
By
|
0 Comment
|

Ai njihet si një ndër reperët që fiton më shumë nëpër koncertet si brenda ashtu edhe jashtë Shqipërisë. Dhe Noizy nuk e ka aspak problem të tregojë pasurinë e tij, ose të paktën xhiron e ditës, të cilën ndryshe nga të tjerë që e mbajnë fshehur ose në kasafortë, ai e mban në sirtarin e dhomës.

Në një foto të publikuar në “Instagram”, Noizy u tregon fansave sesi duken gjysmë milioni euro të futura në sirtarin e komodinës. Aty ndodhen euro, dy çelësa makinash të shtrenjta, “Benz” dhe “Ferrari”, si dhe 2 ora mjaft të mira që besohet se shkojnë 500 mijë euro në total.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com