Lajme

20 April 2018

Një surprizë e bukur nga Alban Skënderaj, së shpejti publikon bashkëpunimin e tij me DJ Sardin

Dhuratat e Alban Skënderaj për fansat e tij nuk kanë të mbaruar. Ai publikoi bashkëpunimin me Miriam Canin, një këngë kushtuar vogëlushes së tyre. Njëkohësisht ai ofroi spektakël gjatë 3 netëve me koncertin e tij recital madje u bë pjesë edhe e programeve të ndryshme televizive ku surprizoi disa prej fansave të tij. Albani ka paralajmëruar së fundmi edhe projektin e tij më të ri muzikor. Siç ka bërë të ditur përmes rrjeteve sociale kënga e re titullohet “Imagjino” dhe vjen në bashkëpunim me DJ Sardin.

#Repost @sardidj ・・・ C O M I N G S O O N • • •

Un post condiviso da Alban Skenderaj (@albanskenderaj) in data:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com