Lajme

04 September 2017

Një surprizë si kjo e Russell Wilson për Ciara-n nuk keni parë

|
By
|
0 Comment
|

Ylli i NFL, Russell Wilson bëri diçka të mahnitshme për gruan e tij Ciara, në një ditë të veçantë për ata.“Kur i dashuri jot mbyll muzeun për një natë”, shkroi Ciara në Instagramin e saj, së bashku me një video duke shijuar muzeun, të cilin ata e kishin të gjithë për veten e tyre.Kjo mund të jetë një nga netët e fundit romantike të Ciara dhe Russell, pasi që sezoni i NFL-së po fillon përsëri këtë të diel kundër Aaron Rodgers.

When Ya Man Shuts Down The Museum For #DateNight… Still Got My Head Spinnin ❤️ ?

A post shared by Ciara (@ciara) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com