Lajme

12 April 2018

Një tekst thumbues bashkëpunimi “S’ka konkurrencë” nga reperi Fero dhe Rina

Reperi Fero ka publikuar projektin më të ri të titulluar “S’ka konkurrencë”, në bashkëpunim me këngëtaren e re Rina. Kënga është punuar nga Zzap &Chriss ndërsa për videoklipin është përkujdesur FilmNation.

Me tekst thumbues, dyshja shfaqen në këtë bashkëpunim që është i pari për ta. Ajo që befason është pikërisht këngëtarja e re Rina e cila bën rep gjatë pjesës më të madhe në këtë këngë.
Projekti në vetëm pak orë është pritur shumë mirë nga publiku dhe adhuruesit e dyshes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com