Lajme

29 June 2018

Njihuni me bukuroshet që po tërheqin vëmendjen në kupën e botës

Ndërkohë që të gjitha ekipet përgatiten për ndeshjet e radhës, në kupën e botës, fotot më të bukura të tifozeve vazhdojnë të bëjnë xhiron e rrjetit. Janë aty për të mbështetur skuadrën e zemrës në humbje dhe fitore. Fotot e tyre shpeshherë edhe provokuese kanë tërhequr vëmendjen. Më poshtë do njiheni me vajzat që njihen si më të nxehtat e stadiumeve:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com