Lajme

09 January 2017

Njihuni me familjen e mrekullueshme tё Pink..

|
By
|
0 Comment
|

Kanё kaluar vetёm dy javё qё nga dita qё Pink solli nё jetё fёmijёn e saj tё dytё dhe vogёlushi Jameson sapo ka bёrё xhiron e tij tё parё. Edhe pse e fshehu shumё mirё shtatzёninё e saj me rezultat tё bёhej publike vetёm nё muajin e fundit tё saj, kёngёtarja i shpёrbleu tё gjithё duke publikuar foto menjёherё pas lindjes sё tij.Kjo ёshtё padiskutim periudha mё e bukur qё ajo po kalon, bashkё me bashkёshortin Carey Hart dhe vajzёn mё tё madhe Willow.E gjithё familja u fotografua nё Malibu, ndёrkohё qё shёtiste dhe vogёlushi ishte ai qё tёrhoqi vёmendjen e tё gjithёve, edhe pёr shkak tё buzёqeshjes qё nuk iu nda pёr asnjё moment nga fytyra.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com