Lajme

10 May 2018

Njihuni me Lucy Vives, modelen që shkëlqeu për kopertinën e Maxim të Kolumbisë

Modelja 22-vjeçare Lucy Vives, e cila ka lindur në Puerto Rico njihet për bukurinë që e karakterizon dhe format e saj perfekte trupore. Ajo është vajza e Carlos Vives, kantautorit mjaft të njohur të Amerikës Latine. Ai ka gëzuar sukses të jashtëzakonshëm me 9 albume të certifikuara me platin.

Lucy duket se ka trashëguar shumë nga talenti i babait të saj sepse përveçse modelingut ajo është mjaft e talentuar edhe në fusha të tjera të artit dhe njëkohësisht studion edhe filozofi.

Së fundmi, Lucy Vives ka shkëlqyer me pamjen e saj në kopertinën e Maxim të Kolumbisë ku shfaqet me poza tejet joshëse. Nuk duhet të humbisni fotot e realizuara nga ky set fotografik.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com