Lajme

20 February 2018

Njihuni me Melissa Barrera, vajzën e mrekullueshme në kopertinën e re “Maxim” të Meksikës

Melissa Barrera është përzgjedhur për të qënë pjesë e revistës “Maxim” të Meksikës. Fotot e realizuara janë realizuar nga Rodrigo Palma në resortin “Caliente Tropics” dhe “Ace Hotel”. Melissa vjen mjaft e ëmbël dhe joshëse njëkohësisht teksa reklamon bikinit me ngjyra të ndryshme.

There’s a tree trunk on the beach! Lemme lay on it.

Un post condiviso da Melissa Barrera (@melissabarreram) in data:

?

Un post condiviso da Melissa Barrera (@melissabarreram) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com