Lajme

19 June 2018

Njihuni me sozinë e Noizy-t, ja vogëlushi që ka një ngjashmëri të madhe me të

Noizy është një nga reperët më të njohur në Shqipëri, i cili ka një numër të madh këngësh të kthyera menjëherë në hite. Ai është gjithashtu dhe një nga këngëtaret më të ndjekur ne
vendin tonë dhe ka shumë fansa, të mëdhenj dhe të vegjël.
Së fundmi ai ka takuar një nga fansat e tij të vegjël, i cili ka një ngjashmëri të pabesueshme me reperin. Noizy ka publikuar një foto në instastory ku ka treguar sesa shumë ngjanë me
“Noizy i vogël vs Noizy i madh”, ka shkruar reperi përmbi foto , ku djaloshi në fjalë duket që është një adhurues i madh i tij, pasi përveç tipareve që i kanë të ngjashme , ai edhe modelin
e flokëve, por edhe vetullën e prerë e ka bërë njësoj si Noizy.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com