Lajme

04 December 2017

Noizy bën ‘Shakirën’ me motër

Tashmë dihet pasioni i reperit Noizy për makinat e shtrenjta.
Këtë herë ai i ka habitur ndjekësit dhe fansat me blerjen e tij më të fundit. Reperi ka publikuar një foto duke mbyllur marrëveshjen për blerjen e një makine të tipit “Ferrari” . Këtë çast Noizy e ka shoqëruar me një batutë në rrjete sociale. “Shakira u bë me motër”,- shkruan reperi krah fotos së tij në ambjentet e kompanisë së madhe të makinave. Pak më vonë ai ka postuar disa foto të tjera krah të cilave shkruan: “Kur isha I vogel bleja Çemçakiza me figura te Ferrarit.. dhe dashuria per te nuk vdiq kurrë.. thank god”.

? Shakira u be me Moter ?#DealDone #488Speciale

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com