Lajme

24 March 2018

Noizy dhe Altin Sulku vinë me bashkëpunimin “Ajshe”

Këngëtari Altin Sulku dhe reperi Noizy kanë publikuar së fundmi bashkëpunimin e tyre më të ri. “Ajshe” titullohet kënga e tyre e re, e cila është punuar nga kantautori Elgit Doda ndërsa për tekstin e këngës është përkujdesur Noizy, në bashkëpunim me Fifin. “Ajshe” është publikuar në YouTube edhe me klip, i cili ësht punuar nga MAX Production.

“Pas shumë e shumë mundi pranova që të bëj këngë me kushon. Jam me shumë fat që e kam Noizyn. Kënga jonë më e re “Ajshe”, shijojeni, faleminderit shumë”, ka shkruar Altin Sulku në rrjetin social Instagram.


|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com