Lajme

03 January 2017

Noizy dhe Duda e ndezin këtë fillim viti …

|
By
|
0 Comment
|

Erdhi dhe bashkëpunimi i shumëpritur nga Noizy dhe Duda.Dy nga reperat që u përfolën kaq shumë për këtë bashkëpunim tashmë e kanë nxjerrë ne treg.Kënga vjen nën titullin ‘That Fire’,ju që mezi e keni pritur,shijojeni…

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com