Lajme

07 October 2018

Noizy dhe Varrosi publikojnë videoklipin e “Meksikane”

Djemtë e labelit ‘OTR’ sapo e kanë publikuar projektin e tyre më të ri muzikor.
‘Meksikane’ titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga AtlazFilms.

Për tekstin e kësaj kënge janë kujdesur të dy, Noizy dhe Varrosi ndërsa me muzikë janë marrë BledBeats.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com