Lajme

02 July 2017

Noizy gëzon fansat e flaktë me këtë lajm

Pasi mbushi plot e përplot sheshin Skënderbej, Noizy sapo lajmëroi arritjen e tij të radhës.
Për të gjithë fansat të cilët mezi kanë pritur, reperi zbuloi në faqen e tij në Instagram se do të publikojë albumin e radhës. Por jo vetëm kaq. 30 vjeçari tregoi edhe rreth këngëve që do të përmbajë albumi. Ky i fundit do të titullohet “Zin city” dhe do të përmbajë 11 prej hiteve të tij më të pëlqyera si “The baddest”, “Grande”, “Gangsta love”, “Number one” dhe “Flight mode”.

ZINCITY ALBUM #HITALBUM #OUTSOON

A post shared by NOIZY (@zinizin) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com