Lajme

07 July 2014

Noizy, kete here ndryshe!

||
0 Comment
|

Rapperi i mirenjohur nga Durresi,Noizy po pregatitet per projektin e radhes,i cili pritet me padurim nga fansat e tij dhe publiku. Kesaj radhe,Noizy ka postuar ne instagramin e tij nje foto nga sheshi i xhirimeve dhe mund te themi se eshte shume me ndryshe nga heret e tjera,pasi ai ka vendosur te marre nje grup kercimtaresh per kete single

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com