Lajme

13 September 2018

Noizy përmes disa fotove zbulon destinacionin e pushimeve…

Reperi Noizy gjatë kësaj vere pati një sezon të suksesshëm në aspektin e prurjeve të reja muzikore por gjithashtu edhe koncerteve të shumta brenda dhe jashtë vendit.

Tashmë reperi ka vendosur të pushojë dhe diçka e tillë bëhet e ditur nga postimet e tij në rrjetet sociale. Me një pamje nga “Blue Lagoon” e Islandës, reperi tregoi se është duke i shijuar pushimet e tij së tepërmi.

Visualizza questo post su Instagram

Me time

Un post condiviso da NOIZY OTR (@noizy) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com