Lajme

25 March 2019

Nora Istrefi feston ditëlindjen, ja sa vjeçe bën këngëtarja!

Muaji MARS është muaji i ditëlindjeve V.I.P dhe sot është radha e Nora Istrefit.

Nora është një prej këngëtarëve më të njohura shqiptare, një nga më të dashurat për publikun, e cila përveç hiteve na mahnit me pamjen e saj super sexy.

Këngëtarja sot feston ditëlindjen dhe bën plot 33 vite jetë.

Redaksia e MCN Radio i uron Norës edhe 100 vite të lumtura.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com