Lajme

09 August 2018

Nora Istrefi ndryshon ngjyrën e flokëve dhe nuk do i’u besoni syve

Nora Istrefi është ndër këngëtaret më atraktive dhe më të bukura të showbizit shqiptar. Ajo në çdo dalje publike apo videoklip i ka qëndruar gjithmonë besnike flokëve të saj ngjyrë çokollatë.

Mirëpo Nora së fundmi ka vendosur të ndryshojë look. Në një foto të postuar në rrjetet sociale ajo u shfaq më një pamje krejtësisht të re.  Istrefi ka vendosur të  ndryshojë ngjyrën e flokëve duke I kthyer në ngjyrë të zezë dhe nuk njihet.

How about dark hair.! 😜 @sellmakasumoviq

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

“Si thoni për flokë të zeza?”, shkruan Nora bashkëngjitur fotos së saj. Mos bëhet fjalë për paruke apo Nora vërtet e ka bërë ndryshimin në flokët e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com