Lajme

25 September 2017

Nora Istrefi shfaqet provokuese

Këngëtarja Nora Istrefi pëlqehet së tepërmi nga publiku shqiptar jo vetëm për produksionet e saj muzikore por edhe për linjat e saj tejet perfekte.

Nora  është mjaft e angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore anë e mbanë trevave shqiptare.

Së fundmi, ajo ka performuar në Tiranë, teksa ka ndarë për ndjekësit e saj në Instagram disa fotografi duke falënderuar mikun e saj Valdrin Sahitin për veshjen.

Istrefi dukej mjaft atraktive, e veshur me një kostum ngjyrë vjollcë, me prerje transparente përgjatë trupit, dhe ajo dukej mjaft e bukur dhe e freskët edhe në fytyrë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com