Lajme

26 April 2018

Nora Istrefi tregon format perfekte fizike e veshur me bikini

Ajo është një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar.

Nora Istrefi edhe njëherë e dëshmoi këtë me pozat e fundit të sjella në rrjetet sociale.
Artistja e njohur ka publikuar në llogarinë personale të Instagramit disa fotografi mjaft joshëse dhe seksi.

Ajo shihet fillimisht e veshur në bikini të kuq pranë një hoteli dhe më pas në një pishine në Dubai.

Kujtojmë që Era Istrefi do të performojë sonte për herë të parë në këtë vend turistik, duke vazhduar me një tjetër koncert nesër në po të njëjtin shtet.

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

❤️

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com