Lajme

03 December 2018

Nuk do e njihni! Reperja shqiptare ndryshon look dhe duket shumë ndryshe

Reperja e njohur si Baby G ka vendosur që këtë here të surprizojë fansat me ndryshimin në look-un e saj.

Ajo përmes disa postimeve në Instagram ka treguar se tashmë ka hequr dorë përfundimisht nga flokët e saj biondë duke u kthyer në një flokëkuqe vërtet atraktive.

Përveç ndryshimit të ngjyrës ajo ka vendosur edhe ti shkurtojë pak flokët duke ardhur në këtë mënyrë mjaft ndryshe.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com