Lajme

06 September 2018

Nuk duhet humbur! Dua Lipa vjen elektrizuese në klipin e saj më të ri…

Ashtu sikurse kishte paralajmëruar Dua Lipa ka publikuar këngën e re në bashkëpunim me Diplo dhe Mark Ronson. “Electricity” titullohet projekti i saj i ri, i cili e sjell këngëtaren më atraktive dhe më sensuale  se asnjëherë më parë.

Dua Lipa zgjedh të shfaqet duke kërcyer në klipin e ri dhe me një look të ri që i shkon së tepërmi. E veshur me të brendshme të kuqe dhe bluzë të bardhë, këngëtarja tregon linjat dhe muskujt e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com