Lajme

02 August 2017

Nuk është më modelja më e paguar në Britani, ja çfarë bën Kate Moss

Supermodelja e famshme Kate Moss ka kaluar kufinjtë e saj. E shfaqur topless vetëm me një xhaketë të bardhë gëzofi dhe xhinse ka pozuar mbi një helikopter. Kate ka ekspozuar gjoksin e saj teksa varet në anën e një helikopteri kur fotografohej për albumin e saj më të zjarrtë të publikuar ndonjëherë .

43- vjeçarja shfaqet joshëse në fushatën e saj të fundit të reklamave . Modelja u pa tek fotografohej mbi një oqean mahnitës.
Këto foto të supermodeles u shfaqën pak ditë pasi u publikua lista e modeleve britanike më të paguara. Në këtë renditje Kate ishte e treta me 5 milion$ të fituara për këtë vit. Vendi i parë i është “rrëmbyer” nga Cara Delevigne e cila ka fituar për një vit plot 8 milion$ falë punës me kompani si Chanel, Rimmel dhe Puma.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com