Lajme

08 August 2018

Nuk humbasin aspak kohë! Kourtney Kardashian dhe i dashuri pas ndarjes gjejnë partnerin zvendësues

Pas dy vitesh lidhje Kourtney Kardashian dhe i dashuri i saj Younes Bendjima i dhanë fund lidhjes. Por Younes nuk ka humbur kohë dhe menjëherë është parë në shoqërinë e disa vajzave të reja.

Mirëpo ndërkohë që në mediat online po përflitet për zëvendësimin e shpejt që Younes i bëri Kourtney-t, duket se edhe Kourtney nuk po mbetet mbrapa. Ylli është fotografuar ditën e martë duke folur në “FaceTime” me një mashkull simpatik misterioz.

Gjatë momentit që është fotografuar Kourtney dukej sikur po flirtonte me mashkullin misterioz ndërsa bisedonte me të dhe buzëqeshte pak para se të takohej me motrën e saj Kim Kardashian.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com