Lajme

07 September 2018

“Nuk ma nin” thotë Young Zerka në këngën e tij më të fundit…

Young Zerka ka asnjë paralajmërim ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. “Nuk ma nin” titullohet kënga e re që këngëtari e ka shoqëruar edhe me një videoklip.

Kënga është punuar nga Tull Production, kurse teksti dhe melodia e projektit janë punuar nga vetë Zerka në bashkëpunim me Ronela Hajatin. Nga komentet e para pas publikimit kënga është pëlqyer shumë dhe po klikohet së tepërmi.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com