Lajme

09 January 2019

Olti Curri: ” Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes”

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj janë një ndër çiftet më të njohur e më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Prej vitesh ata kanë rrëmbyer zemrat e publikut jo vetëm me këngët e shumta, por edhe me marrëdhënien e tyre të dashurisë.

Romanca e tyre është bekuar edhe me një vajzë bukuroshe të quajtur Ameli. Por çifti ka preferuar që të tregohen paksa diskret duke mos zbuluar gjithçka mbi planet e tyre.

Por i ftuar në një emision Olti Curri ia ka nxjerrë sekretin Albanit dhe Miriamit.

“Shumë shpejt Albani dhe Miriami do hapin një biznes shumë interesant. Ja nxorra sekretin. Më falni”, u shpreh Olti.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com