Lajme

31 July 2018

Pak javë pas ndarjes nga Liam Payne, Cheryl Cole ka nisur një lidhje të re

Cheryl Cole dhe Liam Payne i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, pas dy vjetësh. Dy këngëtarët dhanë lajmin e ndarjes përmes një postimi të njëjtë në Twitter, ku shpreheshin se ky, ishte një vendim i vështirë për t’u marrë.

Edhe pse kanë kaluar pak javë pasi u nda nga Liam Payne, kanë filluar të qarkullojnë thashetheme se  Cheryl është në lidhje me një biznesmen irlandez. Në mediat e  huaja po qarkullojnë thashetheme se Cheryl nuk i ndal mesazhet me atë person.

Ajo thuhej se në “WhatsApp” po ndante mesazhe të pafundme me një të dashur të ri, por një përfaqësues i saj tha se  këto janë pretendime qesharake.

Thuhej se personi ‘misterioz’ me të cilin po takohej ish-i i Liam Payne ishte vëllai i Kimberley Walsh, Adam.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com