Lajme

17 June 2019

Pamjet nga dasma e Sergio Ramos

Prindër të 3 fëmijëve, të lidhur prej vitesh, Sergio Ramos u martua më 15 qershor me prezantuesen e njohur televizive Pilat Rubio, në Sevilje.

Me shumë të ftuar, miq të çiftit dhe personazhe VIP, çifti shkëlqeu dhe i la të gjithë gojëhapur me rrezëllitjen e tyre dhe detajet e veçantë, si gërshetat e Pilar, fustani i veçantë, aksesorët ndryshe nga shumë nuse dhe buqeta me lule të zeza.

 

 

 

 

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com