Lajme

22 February 2019

Para lidhjes me Feron, Arbenita është shfaqur në videoklipet e këngëve shumë të dëgjuara

A e mbani mend modelen e videoklipeve ‘S’jena mo’ dhe ‘Ani nasht’?

Ajo është pikërisht Arbenita Ismajli, vajza e cila kohëve të fundit po merr vëmendjen për shkak të lidhjen së saj të bujshme me reperin Fero.

Arbenita po punon si modele në Londër, ndërsa ajo ka qenë modele edhe në disa video të artistëve tanë, madje para se Fero të hynte në skenën tonë muzikore.

Arbenita është shfaqur në videoklipin e këngës hit nga Geti dhe Majk, ‘S’jena mo’.


|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com