Lajme

17 April 2018

Para se të bëhej i famshëm ja çfarë pune ka bërë Robert Berisha….

Robert Berisha i konsideruar si një djalë simpatik dhe shumë i talentuar, në një intervistë të dhënë së fundmi ka treguar se në të kaluarën se muzika nuk ka qenë profesioni i tij.

Teksa e shohim të suksesshëm në atë që bën nuk mund ta imagjinonim kurrë që ai mund të ketë punuar si shitës çaji.

Ai gjatë intervistës ka treguar gjithashtu se kur ka qenë i vogël i pëlqente të fitonte para dhe filloi të shiste popcorn pranë shtëpisë së tij.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com