Lajme

12 March 2018

Paris Hilton publikon videon ku shfaqet topless por me një qëndrim prej dive

Ajo nuk është vetëm një ndër femrat më të pasura në botë, ajo është edhe një ndër më të bukurat.
Bëhet fjalë për trashëgimtaren Paris Hillton, e cila këtë herë ka vendosur të realizojë një set fotografik topless.
Bukuroshja 37-vjeçare në Instgram ka publikuar disa foto dhe video ku shfaqet topless, por që i ka mbuluar me flokët e saj të gjatë biondë.
Në dhjetor të vitit të kaluar bukuroshja u fejua me partnerin e saj, me të cilin shfaqet mjaft e dashuruar.

#MermaidVibes ???‍♀️?

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com