Lajme

25 March 2019

Partnerja e Cristiano Ronaldos bën atë që askush s’e priste!

Partnerja e CR7, Georgina Rodriguez, njihet për bukurinë dhe sharmin e saj.

Megjithatë, modelja 25 vjeçare di të jetë gjithashtu shumë e thjeshtë.

Bukuroshja spanjolle ka publikuar një foto në Instastory duke ngrënë fara në avion.

 

“Ju pëlqejnë farat?” shkruan ajo në postimin që jo shumë ndjekës e prisnin.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com