Lajme

11 August 2017

Pas aksidentit Gjiko i dhuron vetes një makinë Porche

Disa ditë më parë reperi i njohur Gjiko pësoi një aksident në tunelin e Kalimashit. Fatmirësisht ai shpëtoi pa lëndime serioze, por makina e tij u shkatërrua plotësisht.


Nuk kanë kaluar më shumë se 4 ditë që nga aksidenti, dhe Gjiko tashmë e ka blerë një makinë të re.

Përmes postimeve në Instastory, Gjiko na tregon makinën e re që ka blerë të tipit Porsche Cayenne, që kushton minimalisht 60 mijë euro.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com