Lajme

15 November 2018

Pas Dua Lipës dhe Bebe Rexhës,rradhën e ka Gashi që t’ia mari valles shqiptare në mes të koncertit në Amerikë

Rreperi Gashi përveç këngëve dhe bashkëpunimeve shumë të sukseshme me artistë ndërkombëtar,ditën e djeshme ka vendosur që t’ia mari një valle shqiptare në mes të koncertit.

Në performancë e sipër vendoset pak muzikë dasmash dhe Gashi nis e kërcen pa ndalim. Jo vetëm kaq, por edhe turma ekzaltohet dhe sigurisht atmosfera s’mund të shkonte më mirë se kaq.

Vihet re një tendencë e artistëve tanë për të promovuar kudo kulturën dhe traditën shqiptare. Jo më larg se 2 javë më parë, Bebe Rexha dhe Dua Lipa festuan me miqtë nën tingujt e muzikës shqiptare.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com