Lajme

31 July 2018

Pas fejesës, Erik Lloshi zhvendoset në shtëpinë e re superluksoze

Pak muaj më parë, Erik Lloshi I habiti të gjithë kur dha lajmin se ishte fejuar me të dashurën e tij, vetëm gjashtë muaj pasi ishte lidhur. Ai rrëfeu se ishte shumë i dashuruar me partneren dhe për këtë arsye nuk ka dashur të presë aspak.

Pavarësisht se në intervistat e tij ai është shprehur se do dëshironte të jetonte me prindërit e tij së fundmi gjithçka ka ndryshuar pasi Eriku përmes disa fotove na zbulon ambientet e shtëpisë së re dhe duket vërtet luksoze.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi”,- shkruan Erik LLoshi, në imazhin e publikuar.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com