Lajme

03 August 2017

Pas Italisë Klaudia Pepa kalon në Hollywood

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa tashmë po njeh suksesin aty ku konkurrenca është thjesht e pamëshirshme, në Hollywood.
Dhe nëse fillimisht u përfol se ajo ndodhej aty për pushime, Klaudia është kujdesur të sqarojë se është aty vetëm për punë.
Në disa postime të reja në Instagram, ylli i baletit ka zbuluar se po bashkëpunon për një video muzikore me as më shumë e as më pak se koreografin e Jennifer Lopez, Kyle Hanagami dhe të dashurën e tij Haley Fitzgerald, gjithashtu balerinë e trupës së JLo.

@kylehanagami Choreographer of my music video ? @haleyfitzgerald ??@emma_hauser ??

A post shared by Klaudia Pepa (@klaudiapepa) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com