Lajme

11 January 2019

Pas Jonida Maliqit edhe Alban Ramosaj zbulon mbiemrin e tij të vërtetë

Gjatë gjithë kësaj kohe këngëtarin Alban Ramosaj e kemi njohur me këtë mbiemer por në fakt mbiemri i tij i vërtetë nuk është Ramosaj.Ai ditën e djeshme ka publikuar një foto në profilin e tij ‘Instagram’ ku tregonte biletën e avionit dhe destinacionin por ajo që na ra në sy nuk ishte as destinacioni as bileta .por mbiemri në biletë ,në të cilën shkruhej ”Kamerolli”

Alban të gjithë ndjekësit janë bërë konfuz në këto momente dhe i detyrohesh një shpjegim…

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com