Lajme

13 February 2018

Pas lajmeve se është në pritje të ëmbël Xhensila zgjedh të largohet drejt….

Xhensila dhe Besi janë pëlqyer gjithmonë nga publiku për artin që ata dhurojnë por edhe për dashurinë e shfaqur ndaj njëri-tjetrit. Ditët e fundit po flitet për një shtatëzani të mundshme të Xhensilës por ky lajm u hodh poshtë nga vetë këngëtarja.

Dhe pavarësisht gjithë diskutimeve të krijuara çifti ka vendosur të pushojë duke u nisur për në Santorini, një zonë turistike shumë e famshme në Greqi.

Këtë fakt e ka treguar vetë Besi i cili ka postuar një foto në Instastory të një pjate tradicionale me perime nga Santorini duke shkruar: “Çfarë pamje ë?”

Po ashtu edhe Xhensila ka postuar në Instastory një foto ku shfaqet një pamje fantastike e Santorinit.

Cfar pamje a? @santorini @aqualuxurysuites @matiastravel

Un post condiviso da bes kallaku (@bes_kallaku) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com