Lajme

10 July 2018

Pas ndarjes, Cheryl më e lumtur se kurrë!

Që pas ndarjes nga i dashuri i saj Liam Payne, pas romancës dy vjet e gjysmë, dukej sikur Cheryl po shfaqej gjithnjë e më rrallë në evente publike.

Por mesa duket ato kohë kanë mbetur në të kaluarën. Mbrëmjen e së hënës ajo u shfaq mahnitëse në festën e Simon Cowell në Victoria & Albert Museum në Londër,duke i lënë të gjithë pa fjalë.
35 vjeçarja shkëlqente, e veshur plot stil me një fustan ngjyrë portokallii i cili e bënte te dukej e mahnitshme dhe ajo që i vuri pikat mbi ”i” ishte pikërisht buzëqeshja e saj.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com