Lajme

06 November 2018

Pas pauzës së gjatë në muzikë, këngëtari i njohur rikthehet me disa projekte

Pas një periudhe pauze, këngëtari i rrymës pop-rock ka vendosur të kthehet në tregun muzikor duke publikuar disa projekte. Në ndryshim nga më parë ai ka investuar më shumë duke i sjellë projektet e tij edhe me videoklipe. Ndër të tjera ka zgjedhur edhe të konkurojë në dy festivale, në Kënga Magjike dhe në Festivalin e Këngës në RTSH.
I ftuar në emisionin “Intervista VIP”, Kelly ka treguar për arsyen që zgjodhi të distancohet për një periudhë kohe nga muzika, ndryshimet që i kanë ndodhur në jetën personale, vështirësitë e pjesmarrjes në kompeticione të ndryshme si edhe ka ndarë detaje nga projektet e fundit. Këto e të tjera keni mundësi t’I ndiqni në intervistën e plotë që Antoneta ka realizuar me të.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com