Lajme

16 July 2018

Pas performancës së Era Istrefit në finalen e Kupës së botës, Will Smith vlerëson këngëtaren

Performanca e Era Istrefit në ndeshjen finale të Kupës së botës tërhoqi vëmendjen e të gjithve. Miliona shqiptarë kanë ndjekur me krenari dhe emocion performancën e këngëtares.

Por nuk jemi emocionuar vetëm ne nga Era pasi Will Smith ka vlerësuar gjithashtu këngëtaren shqiptare. Permes një postimi në Instagram, ai i shkruan këngëtares:

“Je një shpirt i bukur dhe delikat, të vlerësoj. Vazhdo buzëqesh”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com