Lajme

06 June 2019

Dalin përgjime të reja, Arta: Se dalim ne të këqinj, po s’jena mo për zotin!

Pas publikimimit nga gazeta gjermane “Bild”, lidhur me përgjimet e Kryetarit të Bashkisë Durrës, Vangjush Dako e Astrit Avdylaj, i dyshuar si kreu i trafikut të kokainës në bandën e Shijakut, dhe vllai i deputetit të PS, Ilir Ndraxhi , ku flihej për blerjen e votave ,një tjetër skandal është zbuluar nga redaksia e TvT lidhur me gazetarin dhe moderatorin e MCN Urgjenca që trasmetohet në MCN Radio.

Audio përgjimi i Ronaldo Sharka dhe kolegia e tij gazetare Arta,teksa së bashku me Ronaldon planifikojnë t’i vjedhin proshutën kolegut të tyre pasi kanë harxhuar rrogën.

 

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com