Lajme

19 April 2019

Pas sherrit, ndodh e papritura mes Met Elshanit, Mozzik dhe Getinjos!

Pasi Mozzik dhe Getinjo morën vendimin për t’u larguar nga “On Records”, Met Elshani, ish- menaxheri i dy vëllezërëve reperë i hodhi ata më gjyq për prishje të kontratës.

E ndërkohë që gjyqi vazhdon të jetë i hapur, labeli “On Records” merr vendimin e papritur, rikthen në “YouTube” të gjitha këngët e Mozzik-ut dhe Getinjos.

Tashmë keni një arsye më shumë që të bëheni me kancer në vesh.

Realizoi Ronaldo Sharka për MCN Radio Albania!

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com