Lajme

24 April 2018

Pas suksesit të linjës së kozmetikës, Rihanna tani sjell linjë të brendshmesh

Rihanna pas suksesit të jashtëzakonshëm në muzikë kërkon të ngjitet edhe në majat e botës së biznesit.

Ajo ka krijuar linjën e saj të kozmetikës dhe tani do të sjellë linjën e të brendshmeve për femra.

Lajmi është konfirmuar nga ylli i muzikës me anë të një postimi në Instagram. ‘SAVAGE X FENTY’ do të quhet linja e të brendshmeve dhe 29-vjeçarja është shprehur se do të dalë së shpejti në treg por pa konfimuar një datë të saktë.

Rihanna është një ikonë e modës ndaj edhe linja e të brendshmeve për femra do të jetë mjaft e pëlqyer dhe e kërkuar.

#SAVAGEX is coming. @savagexfenty

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com