Lajme

14 March 2019

Pas thashethemeve në lidhje me Bora Zemanin/Donald Veshaj tregon se si e do bashkëshorten e ardhshme!

Ka kohë që mediat rozë shkruajnë për një lidhje të mundshme mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt.

Megjithëse ata asnjëherë nuk kanë pranuar diçka të tillë!

Mbrëmjen e djeshme aktori i humorit Donaldi ishte i ftuar në një emision televiziv ku ka folur për jetën e tij private duke zbuluar dhe “kushtet” që partnerja e ardhshme duhet të ketë.

“Mjafton të jetë… mund të jetë dhe e huaj. Dua një person që të më japë atë që i dhashë! Sot ka ikur kjo pjesa që nga je, nga vjen. Mund të martohesha edhe me një lushnjare”, u shpreh Donaldi.

Ai nuk konfirmoi asgjë të re në jetën private edhe pse thuhet që tashmë nuk është beqar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com